شماره های تماس

آدرس

تهران – زعفرانیه- بلوار بهزادی – نرسیدخ به میدان اعجازی – پلاک 39 

شبکه های اجتماعی

تماس با مدیریت کلینیک

کلینیک افشان مو رو در Googlemap نشان بلد پیدا کن

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید

سوالات اطلاعاتی

سوالات متداول

چگونه به افشان مو اعتماد کنیم ؟

کلینیک افشان مو با بیش از 15 سال در حوزه خدمات زیبایی همواره سعی نموده رضایت مشتریان خود را کسب کند و این مهم را هدف اصلی خودقرار داده است. کلینک پوست و مو افشان مو دارای جواز قانونی بوده و ضمن آن از کادر درمان متخصص و مجرب برای انجام خدمات زیبایی استفاده می کند. کیفیت کار بالا در کنار قاونی بودن بودن اولیت ما بوده و سعی می کنیم ضمن کیفیت بالای خدمات، کمترین ریسک ممکن  برای سلامتی زیبا جویان عزیز در نظر بگیریم.

سابقه شما چقدر است ؟

سابقه کلینیک افشان مو در حوزه خدمات زیبایی بیش از 15 سال است که هروز کوشیده است کیفیت کار و خدمات بهبود رفاه هم میهنان عزیز افزایش دهد. لازم بذکر است لوکشین فعلی افشان مو تنها در زعفرانیه، بلوار بهزادی، پلاک 39، طبقه 5 است، و هر گونه سوء استفاده از نام افشان مو در لوکیشینی غیر از آدرس ذکر شده، نوعی کلاه برادری است و مسئولیت آن بر عهده مراجعین محترم است.

روش پرداخت در افشان مو چگونه است ؟

روش پرداخت در افشان مو بصورت نقدی می باشد. که در صورت پر بودن زمان خدمات، بصورت بیعانه توسط مشاورین جهت رزرو وقت در زمان مشخص انجام می شود.

نوع ضمانت خدمت در کلینیک افشان مو به چه شکل است ؟

کلینیک افشان مو به طور کلی برای تمامی خدمات ضمانت نامه کلینیک را دارد ولی بر برخی خدمات ویزه ضمانت نامه کتبی با پوشش بالاتر ارائه میدهد که جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.